Aktuální číslo

Na obálce listopadového čísla na vás čeká EVA KRAUS. V rozhovoru pro náš časopis prozradila, že byste se měly snažit být nejlepší verzí sebe sama, a ne nikoho jiného.

U tématu správného sebepojetí zůstaneme i v článku Sociální sítě vs. naše zdraví. Zjistíte, jak v téhle síti neuvíznout, ale zůstat svéprávným uživatelem. Problematice funkčního tréninku se věnujeme pod titulkem Tréninkový návrat ke kořenům. A dostatek prostoru věnujeme i podzimu a všemu, co s sebou tohle roční období přináší. A tak si s námi vyzkoušejte vaření s vůní podzimu a ochutnejte zdravé recepty v duchu sezónní kuchyně.

Přeskočit byste neměly ani souboj potravin na straně 64.  Pozvali jsme do ringu 24 populárních potravin a vzápětí je nechali poměřit síly.

Poradíme také, jak ubrat sacharidy. Součástí tohoto článku je i detailní rozpis jídelníčku na dva týdny. Ten vám může posloužit jako skvělá inspirace.

Tu následně posílíte při pohledu na výsledky proměny s Katchabou. Právě úspěchy pravidelně prezentované na téhle dvoustraně dodávají sílu spoustě z vás.

Užívejte si barev podzimu, nenechte si zkazit náladu sychravými rány a najděte si na každém dni něco hezkého.