Aktuální číslo

Na obálce březnového čísla se vám představí Jana Brašničková.
Pokud jste si podobně jako ona zvolily fitness coby životní cestu ke zdraví, štěstí a sebevědomí, určitě vás na straně 20 zaujme rozhovor s touhle inspirativní sportovkyní.
Minimálně vám dodá chuť ke cvičení, a tak se budete moci na straně 24 pod titulkem PROTIKLADY SE PŘITAHUJÍ podívat, jak se nám podařilo nakombinoval Animal Flow cvičení s cviky prováděnými s kettlebell činkou.
V článku SLADKÉ ROZLOUČENÍ SE ZIMOU dáme sbohem nejchladnějšímu období roku vy se můžete těšit na sedm skvělých receptů, které řeší chuť na sladké efektivně a zároveň s maximálním ohledem na vaši linii.
Jaro už k nám míří mílovými kroky a co nevidět nám připomene, že plavková sezóna je blíž, než se zdá. Požádali jsme proto o pomoc skutečnou expertku na tvarování hýžďových svalů. Karolína Huvarová pro vás připravila 5 CVIKŮ PRO SUPER ZADEK.
Hned na následující straně začnete brát FITNESS VÁŽNĚ s Kamilou Reinnes, která vám odpoví na otázku: „Proč mít svého trenéra“.
Jarní počasí vás možná přiměje vytáhnout běžecké boty a my se proto ptáme: UMÍTE SI UTÁHNOUT TKANIČKY? Jestli se s příchodem jara chystáte vyběhnout do terénu, měly byste vědět, jak si správně zašněrovat a utáhnout běžecké boty.

Na co dalšího se ještě můžete těšit?

  • Především na snídani s půvabnou Martinou Markovou. 100% si pochutnáte!
  • Týna Skalická si ve své rubrice klade zajímavou otázku: Nejlepší dieta pro všechny – co když něco takového vůbec neexistuje?
  • Dozvíte se, jak se Kristýně Lavičkové povedlo shodit víc než 20 kilo.
  • Kromě vytouženého jara k vám přichází i zbrusu nová rubrika známé vizážistky Aleny Klenot – ženy, která líčila řadu světových celebrit a stojí tak za image takových hvězd, jako je Lady Gaga nebo Céline Dion.