Aktuální číslo

Na obálce prázdninového čísla na vás čeká JANA KUZNĚTSOVA. Tentokrát máte zcela unikátní možnost inspirovat se v sestavování letního tréninku cviky na pláži, které pro vás připravila tahle ikona na poli bikiny fitness.

Pak stačí otočit stránku a dozvíte se, že svoje zdraví můžete upevnit a konfekční velikost zmenšit už pouhým správným načasováním jídla. Hledejte titulek KDY BUDE VEČEŘE.

O tom, že ve dvou se to lépe táhne, víte už dlouho. A v duchu tohoto rčení se nese i dvojice článku HUBNĚTE VE DVOU a TRÉNINK VE DVOU.

 A protože je tu léto, odkrývá ve své rubrice Týna Skalická fenomén SUMMER BODY. Detaily prozrazovat nebudeme, ale jedno je jisté tenhle názor vás možná překvapí, ale určitě potěší.

 Když přijde řeč na hubnutí, pak obvykle přichází ke slovu počítání kalorií. Naštěstí máme k dispozici výzkumy, které této nepopulární disciplíně tak říkajíc zatloukají poslední hřebíček do rakve. Nalistujte si článek S KALORIEMI (se) NEPOČÍTEJTE.

 Jaká úskalí skrývá prázdninové cestování a jak můžeme předejít nepohodě, kterou s sebou nesou dlouhé cesty, aby naše dovolená byla opravdu báječná? Odpověď hledejte v článku SPÁNEK A CESTOVÁNÍ V ČASE.

Pod titulkem JEDNODUCHÝ A KOMPLEXNÍ TRÉNINK NOHOU představujeme dva skvělé letní cvičební programy – účinné a přitom nenáročné na čas – pro tohle roční období jako stvořené.

Na co dalšího se ještě můžete těšit?

  • V neposlední řadě vám poradíme, JAK SI UŽÍT DOVOLENOU A ZÁROVEŇ ZŮSTAT VE FORMĚ.
  • Řekneme si něco o tom, jak tělu dodat MINERÁLY – ZDRAVĚ, LEVNĚ A V PŘÍRODNÍ FORMĚ.
  • PROMĚNY S KATCHABOU přinášejí další příběhy žen, které vyhrály boj s nadváhou.
  • A pokud rádi grilujete, přečtěte si JAK SE VYZNAT V ETIKETÁCH PŘI NÁKUPU MASA.

PŘIPRAVTE SE NA SPECIÁLNÍ LETNÍ BONUS – 20 STRÁNEK PRÁZDNINOVÉHO ČTENÍ NAVÍC!